úterý 7. října 2014
neděle 5. října 2014
Mysterious package
Jak už název napovídá, dnešní článek bude o tomto záhadném balíčku, který mi přišel v pátek. Nikdy jsem si nemyslela, že by se na mě usmálo štěstí, ale přece jen jednou ano, a to zrovna, když jsem měla špatný den.
Minulý týden jsem řešila problémy v práci a vlastně mi jedna firma, se kterou jsem spolupracovala oznámila, že mi nevyplatí výplatu za poslední akci, ovšem jak se říká měla jsem "štěstí v neštěstí". I když šlo jen o tisícikorunu, tak jsem byla rozhořčená, protože jsem strávila zbytečný čas prací, kterou mi neuhradí, ale naštěstí jsem ještě ten den otevřela mail a dozvěděla se, že jsem vyhrála tento balíček. A co je to vlastně za balíček? Čtěte dál >> :)
čtvrtek 2. října 2014
New in October
Zdravím vás všechny. Začnu hned omluvou, protože nyní byla opravdu dlouhá odmlka a to hlavně kvůli škole. Vůbec jsem netušila, že se to na mě takhle moc nahrne a nebudu tušit jak si to vše uspořádat. Nejprve přišly problémy s rozvrhem, který mi úplně přeházeli a teď se ho snažím dát do nějakého rozumného stavu a běhám za vyučujícíma jak blázen. Pak se objevily i pracovní nabídky, takže "hodící se peníze", které jsem musela přijmout. Vyšlo to tak, že nakonec jsem neměla ani minutku vlézt na internet a něco rozumného sesmolit.
Ale aby to dnes nebylo jen o stěžování, tak mám pro vás i článek new in October. Zatím se jedná pouze o vstupní článek, aneb první den října jsem měla takové nervy, že jsem musela něco koupit na zklidnění mysli. Sice je to zvláštní, ale nakupování funguje jako určitá terapie a i když si třeba zrovna nic nevyberu vždycky jsem pak uvolněnější.
Nakupování bylo jen tak v rychlosti, ale stihla jsem si pořídit pár pěkných kousků. Nakonec jsem si pořídila další nové botky všechny z Kikiriki a pak ještě sáčko KappAhl a vestičku, kterou jsem uviděla když jsem běžela do školy na přednášku ve výloze v sekáči a prostě jsem ji musela mít! To by snad pro dnešek bylo vše, ale určitě se brzy můžete těšit na outfit s některou z těchto věcí.
Ale aby to dnes nebylo jen o stěžování, tak mám pro vás i článek new in October. Zatím se jedná pouze o vstupní článek, aneb první den října jsem měla takové nervy, že jsem musela něco koupit na zklidnění mysli. Sice je to zvláštní, ale nakupování funguje jako určitá terapie a i když si třeba zrovna nic nevyberu vždycky jsem pak uvolněnější.
Nakupování bylo jen tak v rychlosti, ale stihla jsem si pořídit pár pěkných kousků. Nakonec jsem si pořídila další nové botky všechny z Kikiriki a pak ještě sáčko KappAhl a vestičku, kterou jsem uviděla když jsem běžela do školy na přednášku ve výloze v sekáči a prostě jsem ji musela mít! To by snad pro dnešek bylo vše, ale určitě se brzy můžete těšit na outfit s některou z těchto věcí.
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)